Duygu Çarkı
RESMİ BÜYÜT
Duygu Çarkı
Fiyat: 179.90 TL
Kategori: Bilge Güneş Materyalleri
Marka: Bilge Güneş
Ürün Kodu: BG011B
Stok Durumu: 29
Kdvsiz Fiyat: 152.46 TL
Renk:
Miktar:- +  
Bu ürün hakkında soru sorulmadı.

Soru Sorun

Adınız:
E-posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Bilge Güneş Duygu Çarkı

Çocuğunuzun sosyal, duygusal ve bilişsel alanda gelişimine destek olmak ile birlikte temel evrensel duyguları çocuğa tanıtmak ve gün içerisinde yaşadığı duyguları ifade etmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Çocuğunuz görsel olarak duyguları tanır ve adlandırır. Bu çocuğunuzda ifade etme kabiliyetinin  gelişimini destekler. Duygu Çarkı ile öğrendiği evrensel duygulardan deneyimlediği duyguya uygun olan davranışı da öğrenmiş olur. Bu eğitici oyun materyali çocuğunuza, öğrenmenin yanı sıra keyifli vakitler sunarken sizlere de onun duygularını anlayabilme noktasında yardımcı olacaktır. Ayrıca eğer ki çocuğunuzun ifade etmekte zorlandığı veya söze dökemediği duygular varsa Duygu çarkı sizler için onun  bu ifade edemediği duyguları fark edip üzerlerine konuşabilmeniz adına iyi bir oyun materyali olacaktır.

Bu alanda bir ilk olan bu eğitici ahşap oyuncak çocuklarda hem duygusal zeka hem de aritmetik zeka gelişimini birlikte ele alarak desteklemektedir. Duygu çakı ile birlikte çocuğunuzun duygularını tanıyabilmenin yanı sıra onunla duyguları hakkında konuşabilecek ve iç yolculuğunu keşfedebileceksiniz.

Gelişime Katkısı ve Kazanımlar

  • Duygu farkındalığını arttırır.
  • Duygu ifadesini güçlendirir.
  • Duygusal zekâ gelişimini destekler.
  • Parça-bütün ilişkisi kurmayı destekler.
  • Hayal gücü ve yaratıcılığı güçlendirir.
  • İnce motor kas gelişimine destek olur.
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir.

Ambalaj içerisinde oyuncak ile birlikte edineceğiniz yönerge sizlere çocuğunuzun öğreneceği evrensel duygular hakkında her duygu durumu ile ilgili doğru olabilecek ifadeleri ve duygu çarkı ile birlikte neler yapabileceğiniz üzerine tavsiyeleri de barındırmaktadır. 

Tasarım sonrasında uzman onay sürecinden geçen Bilge Güneş Eğitici Doğal Ahşap oyun materyalleri çocukların dünyasına öğrenirken keyif alacakları duygusal ve aritmetik zekanın birleştirilerek sunulduğu bir yaklaşım ile yenilik katmaktadır. 

%100 Doğal Ahşap Oyuncak

%100 Eğitici ve Güvenilir İçerik 

EN71-3 Oyuncak Güvenliği

Teknik Detaylar

20*30 cm 

Türkiye de Üretilmiştir.

3 Yaş ve üzeri için uygundur. Ürünümüz doğal olduğu için lütfen gerektiği durumlarda sadece nemli bez ile siliniz. 

Uyarı:0-3 yaş arası çocuklar için küçük parçalar içerdiğinden uygun değildir. T.C Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş ve çocuk sağlığına zararlı madde kullanılmamıştır.

    

Yorum Yapın

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi